kaja

kaja: jestem offline


Warszawa


Moje osiągnięcia

rozglądam się


Zdobyte punkty: 94
Lipiec: 0

Moje dzieci
Iga
12 lat
8 miesięcy i 10 dni

Skontakuj się ze mną

gg: 7573118

Ostatnie logowanie
5 listopada 2012

Nowości i jeszcze wiecej nowości

Co dzień to odkrycie.

Brzydki owad

Wasz ulubiony, brzydki owad wybiera się na urlop. Nie upolowawszy nic od dwóch tygodni, zmęczony czczymi przechwałkami, musi odpocząć, ot, co. Uwaga! Proszę nie zadeptać mojej gałązki, bo zamierzam na nią wrócić ;)

Kucharz konformista

Wczoraj odezwa "Do boju!" Dziś nic,  żadnych ofiar,  żadnego błagania o litość, odkładam to do jutra. A teraz alegoria.  Spotkał mnie kucharz. Przywitał i powiedział żebym prosiła  o co tylko chcę, a on mi to upiecze. Zamówiłam tłustą, rumianą gaskę, mniam. Czekam, czekam, wreszcie jest. Kucharz przynosi mi zdechlaka, sinego kurczaka i życzy...

Pajac

Dwa dni posuchy, nawet pół wpisu ale...Dosyć tego przymilania się, mizdrzenia i kwękania: za goraco, mam lenia, blebleble! Od jutra zaczynam na ostro. Nie będe się patyczkować z nikim. Nie będę jakim tam pajacem na gałęzi, którego podglądacie!

Lost Highway Mystery Man at party

Jest Mystery i jest Party

Paź Królowej

  Jest taki żar, że nic mi się nie chce. Nawet gdyby Paź Królowej przechodził bok i smernął mnie skrzydełkami nie rzuciłabym się na niego, takiego mam lenia!  

Zmieniam coś w życiu

Tak, zmieniłam gałązkę. Kipa kręcił Truteń

Party Like A Rockstar

Party Down

 

Kosmiczny jesiotr

  Tytuł to czysta prowokacja, zobaczymy, kto wpadnie w pułapkę. Jest tak gorąco, że nie stać mnie na więcej. Ponoć przynudzam, a co tam! Modliszki nie mają być elokwentne tylko mają zjadać facetów. Tak? Czy pomyliło mi się z pająkiem? Najwyżej zmienię zdjęcie;)